Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do ObchoduVýrobca
Axitera GmbH
Kreuznacher Str. 30
60486 Frankfurt
Nemecko
infonoticeeran@gmail.com
Zodpovedný subjekt
Axitera GmbH
Kreuznacher Str. 30
D-60486 Frankfurt
Nemecko
infonoticeeran@gmail.com
| Producent | Habotest |
|---|---|
| Model | HT122 |
| DC napätie | 4 000 V / 40,00 V / 400,0 V / 600 V |
| striedavé napätie | 4 000 V / 40,00 V / 400,0 V / 600 V |
| Odpor | 400,0 Ω / 4 000 KR / 40,00 KR / 400,0 KR / 4 000 MR / 40,00 MR |
| Kapacita | 4 000 nF / 40,00 nF / 400,0 nF / 4 000 mF / 40,00 mF |
| Frekvencia | 40 Hz / 400 Hz / 4 kHz / 40 kHz / 400 kHz / 4 MHz |
| počíta | 4000 |
| Funkcia SMART | Automatické rozpoznávanie napätia AC/DC, Res, Cont |
| Živý test | Áno |
| Test diód | Áno |
| Detekcia trojfázovej sekvencie | Áno |
| Skutočné RMS | Áno |
| Indikácia slabej batérie | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Baterka | Áno |
| Hodnotenie bezpečnosti | EN61010-1,2-030; EN61326-6, CAT III 600V |
| Výrobca | Habotest |
|---|---|
| Model | HT89 |
| Rozsah detekcie napätia | AC 12-300 V |
| Tvar sondy | Obdĺžnikový |
| Typ alarmu | Zvuk a svetlo |
| Bezkontaktná detekcia fázy | Áno |
| Podsvietenie | Dvojité červené a zelené |
| Testovanie aktivity káblov | Áno |
| Zobrazenie intenzity signálu | displej LCD |
| Baterka | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno, po 5 minútach nečinnosti |
| Indikátor slabej batérie | Áno |
| Zdroj | 1x AAA 1,5V batéria |
| Hmotnosť | Približne 51 g |
| Rozmery | 147 x 23 x 26 mm |
| Producent | Habotest |
|---|---|
| Model | HT121 |
| DC napätie | 4 000 V / 40,00 V / 400,0 V / 600 V |
| striedavé napätie | 4 000 V / 40,00 V / 400,0 V / 600 V |
| Odpor | 400,0 Ω / 4 000 KR / 40,00 KR / 400,0 KR / 4 000 MR / 40,00 MR |
| Kapacita | 4 000 nF / 40,00 nF / 400,0 nF / 4 000 mF / 40,00 mF |
| Frekvencia | 40 Hz / 400 Hz / 4 kHz / 40 kHz / 400 kHz / 4 MHz |
| počíta | 4000 |
| Funkcia SMART | Automatické rozpoznávanie napätia AC/DC, Res, Cont |
| Živý test | Áno |
| Test diód | Áno |
| Detekcia trojfázovej sekvencie | Áno |
| Skutočné RMS | Áno |
| Indikácia slabej batérie | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Baterka | Áno |
| Hodnotenie bezpečnosti | EN61010-1,2-030; EN61326-6, CAT III 600V |
| Značka | Habotest |
|---|---|
| Model | HT106D |
| Rozsah napätia | AC 48-250V |
| RCD test | > 30 mA |
| Meranie napätia | Áno, 48-250V/45-65Hz |
| displej LCD | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Bezpečnosť | EN61010-1,-2-030;EN61326-1,CAT II 300V |
| Hmotnosť | Približne 50 g |
| Rozmery | Rozmery 65 x 62 x 58 mm |
| Producent | Habotest |
|---|---|
| Model | HT641A |
| Infračervené meranie teploty | -40°C~400°C (-40°F~752°F) 0°C~400°C (32°F~752°F) ± (2%+2°C) |
| Displej | Čiernobiely LCD |
| Laser | <1MW (620NM~670NM) - kruhový ukazovateľ |
| Pomer cieľovej vzdialenosti | 12:1 |
| Nastaviteľná emisivita | 0.10~1.00 |
| Spektrálny rozsah | 8 ~ 14 μm |
| Doba odozvy | <0,5 s |
| °C/°F | Áno |
| Alarm hornej a dolnej hranice teploty | Áno |
| Uchovávanie údajov | Áno |
| MAX | Áno |
| Indikátor slabej batérie | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno (po 30 sekundách) |
| Podsvietenie | Áno |
| Zdroj | 2x AAA 1,5V batérie (súčasť balenia) |
| Rozmery | 147 x 96 x 39 mm |
| Bezpečnosť | EN61326, EN60825 |
| Producent | Habotest |
|---|---|
| Model | HT641B |
| Infračervené meranie teploty | -54°C~600°C (-40°F~1112°F) 0°C~600°C (32°F~1112°F) ± (2%+2°C) |
| Displej | Čiernobiely LCD |
| Laser | <1MW (620NM~670NM) - kruhový ukazovateľ |
| Pomer cieľovej vzdialenosti | 12:1 |
| Nastaviteľná emisivita | 0.10~1.00 |
| Spektrálny rozsah | 8 ~ 14 μm |
| Doba odozvy | <0,5 s |
| °C/°F | Áno |
| Alarm hornej a dolnej hranice teploty | Áno |
| Uchovávanie údajov | Áno |
| MAX | Áno |
| Indikátor slabej batérie | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno (po 30 sekundách) |
| Podsvietenie | Áno |
| Zdroj | 2x AAA 1,5V batérie (súčasť balenia) |
| Rozmery | 147 x 96 x 39 mm |
| Bezpečnosť | EN61326, EN60825 |
| Výrobca | Habotest |
|---|---|
| Model | HT603 |
| Rozsah merania + presnosť | 0~100000 LUX / 0~10000 FC; ± (3,0 % + 5) |
| Teplota + presnosť | -20 °C~60 °C (-4 °F~140 °F); ±1,5 °C |
| Vlhkosť + presnosť | 0~100% ±5,0°C |
| Úložisko dát | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| MAX/MIN | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Indikátor slabej batérie | Áno |
| Zdroj | Batéria AAA DC 1,5A x 3 (nie sú súčasťou) |
