Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Rozmery | 140x183x590 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 350 Lumen |
| Váha | 1183 gr |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | nastaviteľná (WW-NW-CW) |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | DC5V/ 500mA |
| Stmievateľné | áno |
| Uhol svietenia | 170° |
| Životnosť | 30.000 hodín |
| Príkon (W) | 6W |
| EXTRA | Kalendár (dátum-čas - C°) |
| Farba | hnedá |
| Akumulátor | bez akumulátora |
| Materiál | ABS+Rubber |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Počet LED | 36 |
| Sieťový napájací zdroj je súčasťou: | áno |
| Parametre | |
| Pätica | Vstavané LED |
| Napätie: | AC100-240V |
| Rozmery: | na obrázku |
| Výkon: | 12W, ekvivalent 42W |
| IP krytie: | IP20 |
| Farba svetla: | 4000K, Denná biela |
| Parametre | |
| Pätica | Vstavané LED |
| Napätie: | AC100-240V |
| Rozmery: | na obrázku |
| Výkon: | 12W, ekvivalent 42W |
| IP krytie: | IP20 |
| Farba svetla: | 4000K, Denná biela |
| Parametre | |
| Pätica | Vstavané LED |
| Napätie: | AC100-240V |
| Rozmery: | na obrázku |
| Výkon: | 9W, ekvivalent 42W |
| IP krytie: | IP20 |
| Farba svetla: | 5000K, Denná biela |
| Parametre | |
| Pätica | Vstavané LED |
| Napätie: | AC100-240V |
| Rozmery: | na obrázku |
| Výkon: | 9W, ekvivalent 42W |
| IP krytie: | IP20 |
| Farba svetla: | 5000K, Denná biela |
