Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do ObchoduMax 40W, žiarovka nie je súčasťou balenia. Farba sa môže jemne odlišovať od farby na fotografií produktu.
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 1800K |
| Rozmery | 80 x 122 mm |
| Prev.teplota | -20°C~+50°C |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | 20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 1800K |
| Rozmery | 95 x 140 mm |
| Prev.teplota | -20°C~+50°C |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | 20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 1800K |
| Rozmery | 125 x 178 mm |
| Prev.teplota | -20°C~+50°C |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | 20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
Max 40W, žiarovka nie je súčasťou balenia. Farba sa môže jemne odlišovať od farby na fotografií produktu.
Max 40W, žiarovka nie je súčasťou balenia. Farba a textúra lana sa môže jemne odlišovať od farby na fotografií produktu.
| Príkon | 7W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 640 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 60 x 108 mm |
| Prev.teplota | -20°C~+50°C |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | 20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
Max 40W, žiarovka nie je súčasťou balenia. Farba a textúra lana sa môže jemne odlišovať od farby na fotografií produktu.
| Príkon | 7W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 640 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 64 x 140 mm |
| Prev.teplota | -20°C~+50°C |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | 20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 7W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 640 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 95 x 140 mm |
| Prev.teplota | -20°C~+50°C |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | 20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 7.8W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 700-806 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 32 x 300 mm |
| Prev.teplota | -20°C~+50°C |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | 20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 7W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 640 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 125 x 178 mm |
| Prev.teplota | -20°C~+50°C |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | 20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
