Kvalitná Keramická objímka GU10 s káblom
Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Parametre | |
| Farebné prevedenie: | biela |
| Konštrukcia: | železo |
| Rozmery: | 80 x 30 mm Montážna diera: 65 mm |
| Parametre | |
| Konštrukcia: | hliník |
| Parametre | |
| Farebné prevedenie: | biely |
| Konštrukcia: | zinková zliatina |
| Rozmery: | 82 x 25 mm Montážna diera: 74 mm |
| Parametre | |
| Farebné prevedenie: | brúsený hliník |
| Konštrukcia: | hliník |
| Rozmery: | 91 x 25 mm Montážna diera: 75 mm |
| Parametre | |
| Farebné prevedenie: | brúsený hliník |
| Konštrukcia: | hliník |
| Rozmery: | 91 x 91 x 25 mm Montážna diera: 75 mm |
| Parametre | |
| Farebné prevedenie: | biely |
| Konštrukcia: | zinková zliatina |
| Rozmery: | 82 x 82 x 22 mm Montážna diera: 74mm |
| Parametre | |
| Farebné prevedenie: | lesklý chróm |
| Konštrukcia: | zinková zliatina |
| Rozmery: | 82 x 82 x 22 mm Montážna diera: 74 mm |
| Parametre | |
| Farebné prevedenie: | lesklý chróm |
| Konštrukcia: | zinkový zliatina |
| Rozmery: | 82 x 25 mm Montážna diera: 74 mm |
| Parametre | |
| Farebné prevedenie: | matný chróm |
| Konštrukcia: | zinková zliatina |
| Rozmery: | 82 x 25 mm Montážna diera: 74 mm |
| Parametre | |
| Farebné prevedenie: | bielo - čierne |
| Konštrukcia: | hliník + železo |
| Rozmery: | 100 x 45 mm Montážna diera: 90 mm |
