Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Výkon | 10w |
|---|---|
| Pätica | GU10 |
| Uhol svietenia | 110° |
| Svetelný tok (lm) | 1000 lm (ekvivalent 70W) |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Farba svetla | Denná biela, 4000 K |
| Rozmery | 50×57 mm |
| Výkon | 10w |
|---|---|
| Pätica | GU10 |
| Uhol svietenia | 110° |
| Svetelný tok (lm) | 1000 lm (ekvivalent 70W) |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Farba svetla | Studená biela, 6400 K |
| Rozmery | 50×57 mm |
