Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Príkon | 8W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 500lm |
| Uhol svietenia | 120° |
| Farba svetla | Denná biela, 4500 K |
| Rozmery | 65×105 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | A+ |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Teplota telesa | -20 až +40°C |
| Príkon | 8W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 570lm |
| Uhol svietenia | 120° |
| Farba svetla | Studená biela, 6400 K |
| Rozmery | 50×86 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Teplota telesa | -20 až +40°C |
| Príkon | 10W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 800lm |
| Uhol svietenia | 120° |
| Farba svetla | Studená biela, 6000 K |
| Rozmery | 80×114 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Napätie | 170-240 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Teplota telesa | -20 až +40°C |
| Príkon | 10W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 800lm |
| Uhol svietenia | 120° |
| Farba svetla | Teplá biela, 3000 K |
| Rozmery | 80×114 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Napätie | 170-240 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Teplota telesa | -20 až +40°C |
