Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do ObchoduUPOZORNENIE: Stmievateľné pomocou LED stmievača IGBT.
| Príkon | 10W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 470 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 1800K |
| Rozmery | 220 x 235 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 15 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
UPOZORNENIE: na správne stmievanie tejto LED žiarovky je potrebný špeciálny stmievač na LED žiarovky alebo univerzálny stmievač poslednej generácie.
| Príkon | 13W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 1521 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 180 x 355 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 30 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
UPOZORNENIE: na správne stmievanie tejto LED žiarovky je potrebný špeciálny stmievač na LED žiarovky alebo univerzálny stmievač poslednej generácie.
| Príkon | 13W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 1521 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 180 x 334 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 30 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
