Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Príkon | 2,2W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 60 lm |
| Technológia | LED |
| Farba svetla | Teplá biela, 1800K |
| Rozmery | 140 x 64 mm |
| Uhol svietenia | 330° |
| Energetická trieda | nevyžaduje sa - dekorácia |
| Počet zapnutí | viac ako 7 500 |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 2,2W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 60 lm |
| Technológia | LED |
| Farba svetla | Teplá biela, 1800K |
| Rozmery | 140 x 95 mm |
| Uhol svietenia | 330° |
| Energetická trieda | nevyžaduje sa - dekorácia |
| Počet zapnutí | viac ako 7 500 |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 2,8W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 90 lm |
| Technológia | LED |
| Farba svetla | Teplá biela, 1800K |
| Rozmery | 178 x 125 mm |
| Uhol svietenia | 330° |
| Energetická trieda | nevyžaduje sa - dekorácia |
| Počet zapnutí | viac ako 7 500 |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 3W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 230 lm |
| CRI | > 90 |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 270 x 170 mm |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >25 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 3W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 180 lm |
| CRI | > 90 |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 210 x 160 mm |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >25 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 3W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 80 lm |
| CRI | > 90 |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 105 x 220 mm |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >25 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 3W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 100 lm |
| CRI | > 90 |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 270 x 170 mm |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >25 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Meno | WINE BOTTLE |
| Kolekcia | LED ART |
| Pätica | E27 |
| Výkon | 6.5 W |
| Ekvivalent | 30 W |
| Svietivosť | 280lm |
| Farba svetla | 1900 K |
| Stmievateľné | áno |
| Rozmer | 5.7cm priemer, 24cm výška |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Životnosť | 20.000 h |
| Meno | WINE BOTTLE |
| Kolekcia | LED ART |
| Pätica | E27 |
| Výkon | 6.5 W |
| Ekvivalent | 25 W |
| Svietivosť | 130lm |
| Farba svetla | 1900 K |
| Stmievateľné | áno |
| Rozmer | 5.7cm priemer, 24cm výška |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Životnosť | 20.000 h |
| Meno | Heart |
| Kolekcia | LED ART 2017 |
| Pätica | E27 |
| Výkon | 8 W |
| Ekvivalent | 28 W |
| Svietivosť | 300 |
| Farba svetla | 2.200 K |
| Stmievateľné | áno |
| index | CRI 90 |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Životnosť | 20.000 h |
| Meno | Tube |
| Kolekcia | LED ART 2017 |
| Pätica | E27 |
| Výkon | 8 W |
| Ekvivalent | 28 W |
| Svietivosť | 300 |
| Farba svetla | 2.200 K |
| Stmievateľné | áno |
| index | CRI 90 |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Životnosť | 20.000 h |
| Meno | Butterfly |
| Kolekcia | LED ART 2017 |
| Pätica | E27 |
| Výkon | 12 W |
| Ekvivalent | 32 W |
| Svietivosť | 350 |
| Farba svetla | 2.200 K |
| Stmievateľné | áno |
| index | CRI 90 |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Životnosť | 20.000 h |
| Meno | Lampara |
| Kolekcia | LED ART 2017 |
| Pätica | E27 |
| Výkon | 8 W |
| Ekvivalent | 28 W |
| Svietivosť | 300 |
| Farba svetla | 2.200 K |
| Stmievateľné | áno |
| index | CRI 90 |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Životnosť | 20.000 h |
| Meno | Rustika |
| Kolekcia | LED ART 2017 |
| Pätica | E27 |
| Výkon | 8 W |
| Ekvivalent | 28 W |
| Svietivosť | 300 |
| Farba svetla | 2.200 K |
| Stmievateľné | áno |
| index | CRI 90 |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Životnosť | 20.000 h |
| Meno | Reflektor |
| Kolekcia | LED ART 2017 |
| Pätica | E27 |
| Výkon | 8 W |
| Ekvivalent | 28 W |
| Svietivosť | 300 |
| Farba svetla | 2.200 K |
| Stmievateľné | áno |
| index | CRI 90 |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Životnosť | 20.000 h |
| Príkon | 3W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 180 lm |
| CRI | > 90 |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 105 x 220 mm |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >25 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
UPOZORNENIE: Stmievateľné pomocou LED stmievača IGBT.
| Príkon | 10W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 1100 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 140 x 200 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 15 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
UPOZORNENIE: Stmievateľné pomocou LED stmievača IGBT.
| Príkon | 8.5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 806 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 140 x 200 mm |
| Značka | BeBulbs |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | 15 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
UPOZORNENIE: na správne stmievanie tejto LED žiarovky je potrebný špeciálny stmievač na LED žiarovky alebo univerzálny stmievač poslednej generácie.
| Príkon | 13W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 1521 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 95 x 200 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 30 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
UPOZORNENIE: Stmievateľné pomocou LED stmievača IGBT.
| Príkon | 10W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 1100 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 170 x 264 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 15 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
UPOZORNENIE: Stmievateľné pomocou LED stmievača IGBT.
| Príkon | 10W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 470 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 1800K |
| Rozmery | 200 x 140 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 15 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
UPOZORNENIE: Stmievateľné pomocou LED stmievača IGBT.
| Príkon | 8.5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 806 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 170 x 264 mm |
| Značka | BeBulbs |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | 15 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
UPOZORNENIE: na správne stmievanie tejto LED žiarovky je potrebný špeciálny stmievač na LED žiarovky alebo univerzálny stmievač poslednej generácie.
| Príkon | 13W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 1521 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 120 x 234 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 30 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
UPOZORNENIE: Stmievateľné pomocou LED stmievača IGBT.
| Príkon | 10W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 1100 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 220 x 235 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 15 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
UPOZORNENIE: Stmievateľné pomocou LED stmievača IGBT.
| Príkon | 8.5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 806 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 220 x 235 mm |
| Značka | BeBulbs |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | 15 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
UPOZORNENIE: Stmievateľné pomocou LED stmievača IGBT.
| Príkon | 10W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 470 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 1800K |
| Rozmery | 170 x 264 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 15 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
UPOZORNENIE: na správne stmievanie tejto LED žiarovky je potrebný špeciálny stmievač na LED žiarovky alebo univerzálny stmievač poslednej generácie.
| Príkon | 13W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 1521 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 150 x 305 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 30 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
UPOZORNENIE: na správne stmievanie tejto LED žiarovky je potrebný špeciálny stmievač na LED žiarovky alebo univerzálny stmievač poslednej generácie.
| Príkon | 13W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 1521 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 150 x 284 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 30 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
