Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Uhol svietenia | 360° |
| Výkon (W) | 6 |
| Ekvivalentný výkon (W) | 65 |
| Typ LED čipov | 4 x COBL |
| IP Krytie | IP20 |
| Životnosť | >20000 hodín |
| Prevádzková teplota | -25°C až +50°c |
| Energetická trieda | E |
| Rozmery: | 6,0 x 11,4 cm |
| Lumeny (lm) | 700 |
| Stmievateľné | Áno |
| Uhol svietenia | 360° |
| Výkon (W) | 6 |
| Ekvivalentný výkon (W) | 65 |
| Typ LED čipov | 4 x COBL |
| IP Krytie | IP20 |
| Životnosť | >20000 hodín |
| Prevádzková teplota | -25°C až +50°c |
| Energetická trieda | E |
| Rozmery: | 12,5 x 17,5 cm |
| Lumeny (lm) | 700 |
| Stmievateľné | Áno |
