Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do ObchoduMax 40W, žiarovka nie je súčasťou balenia. Farba sa môže jemne odlišovať od farby na fotografií produktu.
Max 40W, žiarovka nie je súčasťou balenia. Farba sa môže jemne odlišovať od farby na fotografií produktu.
Max 40W, žiarovka nie je súčasťou balenia. Farba a textúra lana sa môže jemne odlišovať od farby na fotografií produktu.
Max 40W, žiarovka nie je súčasťou balenia. Farba a textúra lana sa môže jemne odlišovať od farby na fotografií produktu.
| Rozmery | 330x100 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1600 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD5730 |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 20.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 110W |
| Rozmery | 330x100 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1200 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD5730 |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 20.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 110W |
| Rozmery | 330x100 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1200 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD5730 |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 20.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 110W |
