Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Výkon: | 10 W |
|---|---|
| Napätie: | AC200V-240V |
| Uhol: | 160 ° |
| Svetivosť: | 800 lm |
| LED Typ: | SMD |
| Farba svetla: | studená biela |
| Teplota svetla: | 6400K |
| CRI ≥: | 80 Ra |
| Záruka: | 2 roky |
| Certifikáty: | CE RoHS |
| Životnosť: | 20 000 Hours |
| Vodeodolnosť: | Nie, IP20 |
| Rozmery: | 60 x 2,6 x 2,6 cm |
