Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Rozmery | 92mm x 68mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | 1 x GU10 |
| Materiál | hliník+sklo |
| Výkon | max. 1 x 10 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 76mm x 400mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | antracit |
| Závit (pätica) | 1 x E27 |
| Materiál | nerez+polykarbonát |
| Výkon | max. 1 x 20 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 76mm x 400mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | saténový nikel |
| Závit (pätica) | 1 x E27 |
| Materiál | nerez+polykarbonát |
| Výkon | max. 1 x 20 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 76mm x 400mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | 1 x E27 |
| Materiál | nerez+polykarbonát |
| Výkon | max. 1 x 20 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 825mm x 150mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | termoplast + číry sklenený difúzor |
| Výkon | max. 1 x 60W (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 150mm x 82mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | 2 x GU10 |
| Materiál | hliník+sklo |
| Výkon | max. 2 x 10 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 835mm x 166mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | termoplast + plastový mliečny difúzor |
| Výkon | max. 1 x 60W (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 99mm x 76mm x 148mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | GU10 |
| Materiál | hliník+plast |
| Výkon | max. 1 x 7 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 99mm x 76mm x 148mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | 1 x GU10 |
| Materiál | hliník+plast |
| Výkon | max. 1 x 7 W Led (nie je súčasťou) |
