Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Rozmery | 230mm x 169mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 230mm x 169mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 99mm x 76mm x 148mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | 2 x GU10 |
| Materiál | hliník+plast |
| Výkon | max. 2 x 7 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 99mm x 76mm x 186mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | 2 x GU10 |
| Materiál | hliník+plast |
| Výkon | max. 2 x 7 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 112mm x 80mm x 133mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | 1 x GU10 |
| Materiál | hliník+sklo |
| Výkon | max. 1 x 10 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 376mm x 150mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | termoplast+sklo |
| Výkon | max. 1 x 60W (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 75mm x 380mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | antracit |
| Závit (pätica) | 1 x E27 |
| Materiál | nerez+polykarbonát |
| Výkon | max. 1 x 20 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 75mm x 380mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | 1 x E27 |
| Materiál | nerez+polykarbonát |
| Výkon | max. 1 x 20 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 75mm x 380mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | 1 x E27 |
| Materiál | nerez+polykarbonát |
| Výkon | max. 1 x 20 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 41mm x 240mm x 80mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 384lm (4000K denná biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 6W |
| Rozmery | 39mm x 200mm x 125mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 366lm (4000K denná biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 6W |
| Rozmery | 39mm x 200mm x 125mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 429lm (3000K teplá biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 6W |
| Rozmery | 250mm x 200mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+sklenený difúzor |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 250mm x 200mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+sklenený difúzor |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 40mm x 130mm x 140mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 460lm (4000K denná biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 6W |
| Rozmery | 163mm x 135mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+plast |
| Výkon | max. 1 x 7 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 76mm x 400mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | 1 x E27 |
| Materiál | nerez+polykarbonát |
| Výkon | max. 1 x 20 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 76mm x 400mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | saténový nikel |
| Závit (pätica) | 1 x E27 |
| Materiál | nerez+polykarbonát |
| Výkon | max. 1 x 20 W Led (nie je súčasťou) |
