Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Rozmery | 76mm x 400mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | antracit |
| Závit (pätica) | 1 x E27 |
| Materiál | nerez+polykarbonát |
| Výkon | max. 1 x 20 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 40mm x 130mm x 140mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 427lm (3000K teplá biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 6W |
| Rozmery | 112mm x 80mm x 184mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | 2 x GU10 |
| Materiál | hliník+sklo |
| Výkon | max. 2 x 10 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 240mm x 240mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | starožitná biela |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 240mm x 240mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | antracitová |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 240mm x 240mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | starožitná zlatá |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 240mm x 240mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 51mm x 113mm x 220mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 335lm (4000K denná biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 8W |
| Rozmery | 51mm x 113mm x 220mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 328lm (3000K teplá biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 8W |
| Rozmery | 240mm x 280mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | starožitná biela |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 240mm x 280mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 240mm x 280mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | antracitová |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 240mm x 280mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | antracitová |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 152mm x 152mm x 90mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 462lm (4000K denná biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 12W |
| Rozmery | 152mm x 152mm x 90mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 504lm (3000K teplá biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 12W |
