Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Rozmery | 240mm x 830mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | starožitná biela |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | nerez+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 240mm x 830mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | antracitová |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | nerez+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 240mm x 830mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | starožitná zlatá |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | nerez+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 240mm x 240mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | oceľová farba |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 95mm x 65mm x 365mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 360lm (4000K denná biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 8W |
| Rozmery | 240mm x 280mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | oceľová farba |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 163mm x 135mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+plast |
| Výkon | max. 1 x 7 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 105mm x 255mm x 110mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+plast |
| Výkon | max. 1 x 7 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 110mm x 250mm x 110mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+plast |
| Výkon | max. 1 x 7 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 95mm x 65mm x 365mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 380lm (4000K denná biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 8W |
| Rozmery | 152mm x 152mm x 90mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 428lm (4000K denná biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 12W |
| Rozmery | 105mm x 250mm x 110mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | hliník+Plast |
| Výkon | max. 1 x 7W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 152mm x 152mm x 90mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 504lm (3000K denná biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 12W |
