Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Rozmery | 82mm x 275mm x 112mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 415lm (4000K denná biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 9W |
| Rozmery | 82mm x 275mm x 112mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 433lm (4000K denná biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 9W |
| Rozmery | 82mm x 275mm x 112mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 393lm (3000K teplá biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 9W |
| Rozmery | 82mm x 275mm x 112mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 405lm (3000K teplá biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 9W |
| Rozmery | 240mm x 830mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | farba ocele |
| Závit (pätica) | E27 (veľký závit) |
| Materiál | nerez+PC |
| Výkon | max. 1 x 20W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 95mm x 65mm x 365mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 548lm (3000K teplá biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 8W |
