Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Rozmery | 95mm x 65mm x 365mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 519lm (3000K teplá biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 8W |
| Rozmery | 80mm x 102mm x 280mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 277lm (3000K teplá biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 6W |
| Rozmery | 80mm x 102mm x 280mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP54 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Svietivosť | 313lm (4000K denná biela) |
| Materiál | hliník+plast |
| Vstavená LED | 6W |
