Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu
Svietidlá a elektro komponenty. Vytvorte si vlastnú lampu kombináciou farebných textilných káblov, objímok, žiaroviek, tienidel a iných elektrokomponentov. Ponúkame prispôsobiteľné lampy a osvetľovacie komponenty. Objavte svet našich komponentov pre vyskladanie vlastných svietidiel na mieru. Sme distribútorom viacerých talianských popredných značiek ako DayLight Italia, Amarcords, Ideal lux a iných. Vyberte si z tisícok možností pre vaše osvetlenie. Komponenty pre DIY elektroinštalácie a vyskladanie vlastných svietidiel a lámp. V našej ponuke nájdete hotové svietidlá, žiarovky, objímky, textilné káble pre svietidlá, tienidlá, stropné rozety a držiaky, úchyty káblov a iné komponenty.
| typ pásky | PVC |
|---|---|
| šírka pásky | 15 mm |
| dĺžka návinu | 10 m |
| hrúbka pásky | 0,13 mm |
| farba | čierna |
| potlač | bez potlače |
| elektrická pevnosť minimálne | 40 kV/mm |
| predĺženie minimálne | 180 % |
| elektrická pevnosť po vlhku minimálne | 40 kV/mm |
| spĺňa smernicu ROHS | áno |
| spĺňa smernicu REACH | áno |
| rozsah pracovných teplôt | -10–80 °C |
| materiál lepidla | kaučuk |
| integrovaná textilná sieťka | nie |
| pevnosť v ťahu | 150 N/10 mm |
| odolné UV | áno |
| predpokladané použitie | izolácia káblov |
| vodotesný spoj | áno |
| odporúčaná skladovacia teplota | 10–45 °C |
| typ pásky | PVC |
|---|---|
| šírka pásky | 15 mm |
| dĺžka návinu | 10 m |
| hrúbka pásky | 0,13 mm |
| farba | biela |
| potlač | bez potlače |
| elektrická pevnosť minimálne | 40 kV/mm |
| predĺženie minimálne | 180 % |
| elektrická pevnosť po vlhku minimálne | 40 kV/mm |
| spĺňa smernicu ROHS | áno |
| spĺňa smernicu REACH | áno |
| rozsah pracovných teplôt | -10–80 °C |
| materiál lepidla | kaučuk |
| integrovaná textilná sieťka | nie |
| pevnosť v ťahu | 150 N/10 mm |
| odolné UV | áno |
| predpokladané použitie | izolácia káblov |
| vodotesný spoj | áno |
| odporúčaná skladovacia teplota | 10–45 °C |
| typ pásky | PVC |
|---|---|
| šírka pásky | 15 mm |
| dĺžka návinu | 10 m |
| hrúbka pásky | 0,13 mm |
| farba | v nadpise |
| potlač | bez potlače |
| elektrická pevnosť minimálne | 40 kV/mm |
| predĺženie minimálne | 180 % |
| elektrická pevnosť po vlhku minimálne | 40 kV/mm |
| spĺňa smernicu ROHS | áno |
| spĺňa smernicu REACH | áno |
| rozsah pracovných teplôt | -10–80 °C |
| materiál lepidla | kaučuk |
| integrovaná textilná sieťka | nie |
| pevnosť v ťahu | 150 N/10 mm |
| odolné UV | áno |
| predpokladané použitie | izolácia káblov |
| vodotesný spoj | áno |
| odporúčaná skladovacia teplota | 10–45 °C |
| typ pásky | PVC |
|---|---|
| šírka pásky | 15 mm |
| dĺžka návinu | 10 m |
| hrúbka pásky | 0,13 mm |
| farba | v nadpise |
| potlač | bez potlače |
| elektrická pevnosť minimálne | 40 kV/mm |
| predĺženie minimálne | 180 % |
| elektrická pevnosť po vlhku minimálne | 40 kV/mm |
| spĺňa smernicu ROHS | áno |
| spĺňa smernicu REACH | áno |
| rozsah pracovných teplôt | -10–80 °C |
| materiál lepidla | kaučuk |
| integrovaná textilná sieťka | nie |
| pevnosť v ťahu | 150 N/10 mm |
| odolné UV | áno |
| predpokladané použitie | izolácia káblov |
| vodotesný spoj | áno |
| odporúčaná skladovacia teplota | 10–45 °C |
| Príkon | 8W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 500lm |
| Uhol svietenia | 120° |
| Farba svetla | Denná biela, 4500 K |
| Rozmery | 65×105 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | A+ |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Teplota telesa | -20 až +40°C |
| Svetelný tok (Lumeny) | 110 Lumen |
| Energetická trieda | D |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000K - teplá biela (WW) |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | áno |
| Štartovacia doba | <1 sec |
| Uhol svietenia | 360° |
| Životnosť | 1.000 hodín |
| Príkon (W) | 15W |
| Technológia | Obyčajná volfrámová |
| Tvar žiarovky | špeciálna do chladničky (JD) |
| Závit (pätica) | E14 (malý závit) |
| Svetelný tok (Lumeny) | 130 Lumen |
| Energetická trieda | D |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000K - teplá biela (WW) |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | áno |
| Štartovacia doba | <1 sec |
| Uhol svietenia | 360° |
| Životnosť | 1.000 hodín |
| Príkon (W) | 25W |
| Technológia | Obyčajná volfrámová |
| Tvar žiarovky | špeciálna do chladničky (JD) |
| Závit (pätica) | E14 (malý závit) |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E14 |
| Svetelný tok (lm) | 320 lm |
| Uhol svietenia | 180° |
| Farba svetla | Studená biela, 6000K |
| Rozmery | 40×110mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Teplota telesa | -20 až +40°C |
| Rozmery | 25x82mm |
| Svetelný tok (Lumeny) | 390 Lumen |
| Energetická trieda | D |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000K - teplá biela (WW) |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | áno |
| Štartovacia doba | <1 sec |
| Uhol svietenia | 360° |
| Životnosť | 1.000 hodín |
| Príkon (W) | 40W |
| Technológia | Obyčajná volfrámová |
| Tvar žiarovky | špeciálna do chladničky (JD) |
| Závit (pätica) | E14 (malý závit) |
| Svetelný tok (Lumeny) | 110 Lumen |
| Energetická trieda | D |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000K - teplá biela (WW) |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | áno |
| Štartovacia doba | <1 sec |
| Uhol svietenia | 360° |
| Životnosť | 1.000 hodín |
| Príkon (W) | 15W |
| Technológia | Obyčajná volfrámová |
| Tvar žiarovky | špeciálna do rúry |
| Závit (pätica) | E14 (malý závit) |
| Svetelný tok (Lumeny) | 0-499 Lumen |
| Energetická trieda | D |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000K - teplá biela (WW) |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | áno |
| Štartovacia doba | <1 sec |
| Uhol svietenia | 360° |
| Životnosť | 1.000 hodín |
| Príkon (W) | 25W |
| Technológia | Obyčajná volfrámová |
| Tvar žiarovky | špeciálna do rúry |
| Závit (pätica) | E14 (malý závit) |
| Svetelný tok (Lumeny) | 0-499 Lumen |
| Energetická trieda | G |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000K - teplá biela (WW) |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | áno |
| Štartovacia doba | <1 sec |
| Uhol svietenia | 360° |
| Životnosť | 1.000 hodín |
| Príkon (W) | 40W |
| Technológia | Obyčajná volfrámová |
| Tvar žiarovky | špeciálna do rúry |
| Závit (pätica) | E14 (malý závit) |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E14 |
| Svetelný tok (lm) | 320 lm |
| Uhol svietenia | 180° |
| Farba svetla | Studená biela, 6000K |
| Rozmery | 45×80mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Teplota telesa | -20 až +40°C |
| Príkon | 5.5W |
|---|---|
| Pätica | E14 |
| Svetelný tok (lm) | 470 lm |
| Uhol svietenia | 200° |
| Farba svetla | Teplá biela, 3000K |
| Rozmery | 37×102mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Teplota telesa | -20 až +40°C |
| Príkon | 6W |
|---|---|
| Pätica | E14 |
| Svetelný tok (lm) | 400 lm |
| Uhol svietenia | 120° |
| Farba svetla | Teplá biela, 3000K |
| Rozmery | 50×86mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | A+ |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Teplota telesa | -20 až +40°C |
