Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | E |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 450Lm |
| Ekvivalent | 55W |
| Závit | E27 |
| Tvar banky | Mini Oval |
| Životnosť | 25 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 45 x 75 mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Stmievanie | NIE |
| Počet zapnutí/vypnutí | >30 000 |
| Energetická trieda | E |
| Výkon | 7W |
| Svetelný tok | 806Lm |
| Ekvivalent | 65W |
| Závit | E27 |
| Tvar banky | A60 |
| Životnosť | 30 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 108 x 60 mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | E |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 430Lm |
| Ekvivalent | 50W |
| Závit | E27 |
| Tvar banky | Mini Oval |
| Životnosť | 25 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 45 x 75 mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 300° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | A |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 430Lm |
| Ekvivalent | 50W |
| Závit | E14 |
| Tvar banky | Sviečka |
| Index podania farieb CRI | Ra >80 |
| Životnosť | 20 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 35 x 115mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 300° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | E |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 450Lm |
| Ekvivalent | 50W |
| Závit | E14 |
| Tvar banky | Sviečka |
| Index podania farieb CRI | Ra >80 |
| Životnosť | 20 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 35 x 115mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 300° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Vstup | AC 220-240V 50Hz |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 300Lm |
| Ekvivalent | 30W |
| Závit | E14 |
| Tvar banky | Sviečka |
| Index podania farieb CRI | Ra >80 |
| Životnosť | 20 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 35 x 100mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 300° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | G |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 430Lm |
| Ekvivalent | 50W |
| Závit | E14 |
| Tvar banky | Sviečka |
| Index podania farieb CRI | Ra >80 |
| Životnosť | 25 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 35 x 98mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 300° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | G |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 490Lm |
| Ekvivalent | 55W |
| Závit | E14 |
| Tvar banky | Sviečka |
| Index podania farieb CRI | Ra >80 |
| Životnosť | 25 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 35 x 98mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 300° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | E |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 470Lm |
| Ekvivalent | 55W |
| Závit | E14 |
| Tvar banky | Oval |
| Index podania farieb CRI | Ra >80 |
| Životnosť | 25 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 45 x 78mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 300° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | E |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 480Lm |
| Ekvivalent | 55W |
| Závit | E14 |
| Tvar banky | Oval |
| Index podania farieb CRI | Ra >80 |
| Životnosť | 25 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 45 x 78mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | E |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 520Lm |
| Ekvivalent | 60W |
| Závit | E27 |
| Tvar banky | Classic A60 |
| Životnosť | 25 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 60 x 105 mm |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 130 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 125 x 154 mm |
| Energetická trieda | A |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 300° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Vstup | AC 220-240V 50Hz |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 300Lm |
| Ekvivalent | 30W |
| Závit | E14 |
| Tvar banky | Sviečka |
| Index podania farieb CRI | Ra >80 |
| Životnosť | 20 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 35 x 100mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Stmievanie | áno |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | G |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 340Lm |
| Ekvivalent | 45W |
| Závit | E27 |
| Tvar banky | Mini Oval |
| Životnosť | 15 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 45 x 75 mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | E |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 490Lm |
| Ekvivalent | 55W |
| Závit | E27 |
| Tvar banky | Mini Oval |
| Životnosť | 25 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 45 x 75 mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | E |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 480Lm |
| Ekvivalent | 55W |
| Závit | E27 |
| Tvar banky | Classic A60 |
| Životnosť | 25 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 60 x 105 mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 300° |
| Stmievanie | áno |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | G |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 400Lm |
| Ekvivalent | 50W |
| Závit | E14 |
| Tvar banky | Sviečka |
| Index podania farieb CRI | Ra >80 |
| Životnosť | 15 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 35 x 115mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 300° |
| Stmievanie | áno |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | G |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 320Lm |
| Ekvivalent | 45W |
| Závit | E14 |
| Tvar banky | Sviečka |
| Index podania farieb CRI | Ra >80 |
| Životnosť | 15 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 35 x 98mm |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 470 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 64 x 145 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Stmievanie | NIE |
| Počet zapnutí/vypnutí | >30 000 |
| Energetická trieda | E |
| Výkon | 8W |
| Svetelný tok | 1050Lm |
| Ekvivalent | 100W |
| Závit | E27 |
| Tvar banky | A60 |
| Životnosť | 30 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 108 x 60 mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Stmievanie | ÁNO |
| Počet zapnutí/vypnutí | >30 000 |
| Energetická trieda | E |
| Výkon | 4.5W |
| Svetelný tok | 470Lm |
| Ekvivalent | 40W |
| Závit | E27 |
| Tvar banky | A60 |
| Životnosť | 30 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 108 x 60 mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 300° |
| Stmievanie | áno |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | G |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 380Lm |
| Ekvivalent | 50W |
| Závit | E14 |
| Tvar banky | Oval |
| Index podania farieb CRI | Ra >80 |
| Životnosť | 15 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 45 x 78mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Stmievanie | nie |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | A+ |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 300Lm |
| Ekvivalent | 35W |
| Závit | E27 |
| Tvar banky | tunel |
| Životnosť | 20 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 110 x 45 mm |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 400 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 64 x 145 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 30 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Stmievanie | ÁNO |
| Počet zapnutí/vypnutí | >30 000 |
| Energetická trieda | E |
| Výkon | 7W |
| Svetelný tok | 806Lm |
| Ekvivalent | 65W |
| Závit | E27 |
| Tvar banky | A60 |
| Životnosť | 30 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 108 x 60 mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Stmievanie | NIE |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | A+ |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 200Lm |
| Ekvivalent | 30W |
| Závit | E27 |
| Tvar banky | Gula |
| Životnosť | 20 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 185 x 120 mm |
| Vlastnosti | |
| Krytie | IP20 |
| Uhol svietenia | 360° |
| Stmievanie | NIE |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Energetická trieda | A+ |
| Výkon | 4W |
| Svetelný tok | 200Lm |
| Ekvivalent | 30W |
| Závit | E27 |
| Tvar banky | Slza |
| Životnosť | 20 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 130 x 60 mm |
