Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu
| Rozmery | 92mm x 68mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | 1 x GU10 |
| Materiál | hliník+sklo |
| Výkon | max. 1 x 10 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 76mm x 400mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | antracit |
| Závit (pätica) | 1 x E27 |
| Materiál | nerez+polykarbonát |
| Výkon | max. 1 x 20 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 76mm x 400mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | saténový nikel |
| Závit (pätica) | 1 x E27 |
| Materiál | nerez+polykarbonát |
| Výkon | max. 1 x 20 W Led (nie je súčasťou) |
| Rozmery | 76mm x 400mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Napätie | 220-240V |
| Farba | čierna |
| Závit (pätica) | 1 x E27 |
| Materiál | nerez+polykarbonát |
| Výkon | max. 1 x 20 W Led (nie je súčasťou) |
