Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 80 x 122 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >30 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 150 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 95 x 135 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | g |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 95 x 135 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >30 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 130 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2500K |
| Rozmery | 125 x 178 mm |
| Energetická trieda | A |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 3W |
|---|---|
| Pätica | E14 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Energetická trieda | G |
| Rozmery | 40 × 275 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 3W |
|---|---|
| Pätica | E14 |
| Svetelný tok (lm) | 90 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Energetická trieda | G |
| Rozmery | 40 × 275 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 3W |
|---|---|
| Pätica | E14 |
| Svetelný tok (lm) | 90 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Energetická trieda | G |
| Rozmery | 40 × 275 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 3W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 230 lm |
| CRI | > 90 |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 270 x 170 mm |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >25 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 3W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 180 lm |
| CRI | > 90 |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 210 x 160 mm |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >25 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 150 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Energetická trieda | G |
| Rozmery | 125 × 172 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 150 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Energetická trieda | G |
| Rozmery | 125 × 172 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 150 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Energetická trieda | G |
| Rozmery | 125 × 172 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 125 x 178 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 95 x 140 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >30 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 125 x 175 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 280 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 125 x 175 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 4.5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 430 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 95 x 135 mm |
| Energetická trieda | A+ |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 90 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Energetická trieda | G |
| Rozmery | 90 × 330 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Napätie | 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 90 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | |
| Rozmery | 90 × 330 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 300 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Napätie | 220 V |
| Rozmery | 90 × 330 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 185 x 140 mm |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 125 x 178 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >30 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 150 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 125 x 175 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 125 x 178 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 150 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 125 × 175 mm |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | 220 -240 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 7W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 580 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 155 x 195 mm |
| Napätie | 220V |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 8W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 500 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 360 x 180 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 320 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 325 x 75 mm |
| Energetická trieda | A++ |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >15 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 130 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 125 x 154 mm |
| Energetická trieda | A |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 125 x 178 mm |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | 220 - 240 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
