Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 130 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 125 x 154 mm |
| Energetická trieda | A |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 470 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 64 x 145 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 400 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 64 x 145 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | 30 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 3W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 150 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 60 x 105 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 280 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 64 x 146 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 7.5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 805 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 64 x 145 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | E |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 300 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 250 x 160 mm |
| Energetická trieda | A+ |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >15 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 64 x 145 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 280 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 64 x 145 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 95 x 135 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 64 x 146 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >30 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 2,2W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 60 lm |
| Technológia | LED |
| Farba svetla | Teplá biela, 1800K |
| Rozmery | 140 x 64 mm |
| Uhol svietenia | 330° |
| Energetická trieda | nevyžaduje sa - dekorácia |
| Počet zapnutí | viac ako 7 500 |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 150 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 64 x 145 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 3W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 120 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 60 x 105 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 220 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 154 x 125 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | A |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 8W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 400 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 300 x 155 mm |
| Energetická trieda | A+ |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >15 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 2,2W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 60 lm |
| Technológia | LED |
| Farba svetla | Teplá biela, 1800K |
| Rozmery | 140 x 95 mm |
| Uhol svietenia | 330° |
| Energetická trieda | nevyžaduje sa - dekorácia |
| Počet zapnutí | viac ako 7 500 |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 280 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 95 x 135 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 200 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 290 x 195 mm |
| Energetická trieda | A+ |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >15 000 hodín |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 8W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 600 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 300 x 155 mm |
| Energetická trieda | A+ |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >15 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 250 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 64 x 140 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >30 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 150 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 125 × 160 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 130 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 64 x 148 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | A |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 400 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 154 x 125 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | A+ |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 2.5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 230 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 125 x 175 mm |
| Energetická trieda | A+ |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 3W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 90 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 125 x 176 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 150 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2000K |
| Rozmery | 125 × 160 mm |
| Energetická trieda | G |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
| Príkon | 4.5W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 430 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2700K |
| Rozmery | 125 x 175 mm |
| Energetická trieda | A+ |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné | áno |
| Príkon | 2,8W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 90 lm |
| Technológia | LED |
| Farba svetla | Teplá biela, 1800K |
| Rozmery | 178 x 125 mm |
| Uhol svietenia | 330° |
| Energetická trieda | nevyžaduje sa - dekorácia |
| Počet zapnutí | viac ako 7 500 |
| Stmievateľné | nie |
| Príkon | 4W |
|---|---|
| Pätica | E27 |
| Svetelný tok (lm) | 130 lm |
| Uhol svietenia | 360° |
| Farba svetla | Teplá biela, 2200K |
| Rozmery | 154 x 125 mm |
| Certifikáty | CE,RoHS |
| Napätie | AC 220 V |
| Životnosť (hod.) | >20 000 hodín |
| Stmievateľné |
áno |
