Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Výrobca | Deli |
|---|---|
| Model | EDL8003 |
| Prevádzkový čas | Až 10 000 indikácií |
| Spúšťací prah | <1 MOhm |
| Rozsah detekovaného napätia | [~] Dotyk 30-500 V |
| Rozsah detekovaných napätí | [=] 2,5-60 V |
| Indikátor | Červená LED dióda |
| Hmotnosť | 17 g |
| Dĺžka | 127 mm |
| Šírka meracieho hrotu | 3 mm |
| Dĺžka meracieho hrotu | 30 mm |
| Farba | Žltá |
| Značka | Deli nástroje |
|---|---|
| Model | EDL8011 |
| Napätie | AC 12 / 48-1000V |
| Moc | 2 batérie (súčasť balenia) |
| Bezpečnostná trieda | CAT III 1000V |
| Farba | čierna |
| Prevádzková teplota okolia: | -10 °C - +50 °C |
| Merací rozsah napätia: | 90 V – 1000 V (AC 50/60 Hz) |
| Meracia kategória: | CAT II 1000V |
| Napájanie: | 2 x 1,5V AAA batéria |
| Rozmery: | 150 x 20 x 27 mm |
| Váha: | 30 g |
| Vyhľadávanie napätia: | 50 V - 1000 VAC |
| Frekvencia: | 50 - 500 Hz |
| Kategória merania: | CAT II, 1000 V; CAT III, 600 V |
| Rozmer: | 150 x 13 x 13 mm |
| Napájanie: | 2 x AAA batérie (v balení) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C - +50 °C |
| Vyhľadávanie napätia: | 200 V - 1000 VAC |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Kategória merania: | CAT III, 1000 V |
| Napájanie: | 2 x AAA batérie (v balení) |
| Rozmer: | 175 x 20 x 20 mm |
| Výrobca | JIMI Domov |
|---|---|
| Model | JM-G2704 |
| Farba | čierna |
| Rozsah detekcie napätia | 12/48~ 1000 V |
| Prevádzková frekvencia | 50/60 Hz |
| Typ alarmu | Zvuk a svetlo |
| Bezkontaktná detekcia fázy | Áno |
| Osvetlenie | Červená a zelená |
| Testovanie aktivity káblov | Áno |
| Baterka | Áno, LED |
| Automatické vypnutie | Áno, po 5 minútach nečinnosti |
| Indikátor slabej batérie | Áno |
| Citlivosť NCV | Vysoká/nízka, manuálne nastaviteľná |
| Zdroj | 2x batéria č.7 |
| Úroveň bezpečnosti | CAT. III 1000V/CAT. IV 600V |
| Hmotnosť | 55 g |
| Rozmery | 160 x 23 mm |
| Producent | Habotest |
|---|---|
| Model | HT122 |
| DC napätie | 4 000 V / 40,00 V / 400,0 V / 600 V |
| striedavé napätie | 4 000 V / 40,00 V / 400,0 V / 600 V |
| Odpor | 400,0 Ω / 4 000 KR / 40,00 KR / 400,0 KR / 4 000 MR / 40,00 MR |
| Kapacita | 4 000 nF / 40,00 nF / 400,0 nF / 4 000 mF / 40,00 mF |
| Frekvencia | 40 Hz / 400 Hz / 4 kHz / 40 kHz / 400 kHz / 4 MHz |
| počíta | 4000 |
| Funkcia SMART | Automatické rozpoznávanie napätia AC/DC, Res, Cont |
| Živý test | Áno |
| Test diód | Áno |
| Detekcia trojfázovej sekvencie | Áno |
| Skutočné RMS | Áno |
| Indikácia slabej batérie | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Baterka | Áno |
| Hodnotenie bezpečnosti | EN61010-1,2-030; EN61326-6, CAT III 600V |
| Výrobca | Habotest |
|---|---|
| Model | HT89 |
| Rozsah detekcie napätia | AC 12-300 V |
| Tvar sondy | Obdĺžnikový |
| Typ alarmu | Zvuk a svetlo |
| Bezkontaktná detekcia fázy | Áno |
| Podsvietenie | Dvojité červené a zelené |
| Testovanie aktivity káblov | Áno |
| Zobrazenie intenzity signálu | displej LCD |
| Baterka | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno, po 5 minútach nečinnosti |
| Indikátor slabej batérie | Áno |
| Zdroj | 1x AAA 1,5V batéria |
| Hmotnosť | Približne 51 g |
| Rozmery | 147 x 23 x 26 mm |
| Producent | Habotest |
|---|---|
| Model | HT121 |
| DC napätie | 4 000 V / 40,00 V / 400,0 V / 600 V |
| striedavé napätie | 4 000 V / 40,00 V / 400,0 V / 600 V |
| Odpor | 400,0 Ω / 4 000 KR / 40,00 KR / 400,0 KR / 4 000 MR / 40,00 MR |
| Kapacita | 4 000 nF / 40,00 nF / 400,0 nF / 4 000 mF / 40,00 mF |
| Frekvencia | 40 Hz / 400 Hz / 4 kHz / 40 kHz / 400 kHz / 4 MHz |
| počíta | 4000 |
| Funkcia SMART | Automatické rozpoznávanie napätia AC/DC, Res, Cont |
| Živý test | Áno |
| Test diód | Áno |
| Detekcia trojfázovej sekvencie | Áno |
| Skutočné RMS | Áno |
| Indikácia slabej batérie | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Baterka | Áno |
| Hodnotenie bezpečnosti | EN61010-1,2-030; EN61326-6, CAT III 600V |
| Výrobca | JIMI Domov |
|---|---|
| Model | JM-G3401 |
| Rozsah merania jednosmerného napätia | 600mV/6V/60V/600V/1000V (±0,5%+3, 0,8%+10) |
| Rozsah merania striedavého napätia | 500mV/6V/60V/600V750V (±0,8%+3, 1,2%+10) |
| Rozsah merania jednosmerného prúdu | 60mA/400mA/6A/10A (±1,2%+10, 2,0%+10) |
| Rozsah merania striedavého prúdu | 60mA/400mA/6A/10A (±1,2%+10, 2,0%+10) |
| Rozsah merania odporu | 600 ꭥ/6 tis./60 tis./600 tis./6 mil./60 mil. (±0,8 %+5, 0,8 %+3, 2,5 %+3) |
| Rozsah merania kapacity | 60nF/600nF/6µF/60µF/600µF/6mF/60mF (±5,5%+20, 5,0%+3) |
| Rozsah merania frekvencie | 10Hz/100Hz/1kHz/10kHz/100kHz/1MHz/10MHz |
| Teplota (°C/°F) | 0 °C ~ 40 °C |
| Testovanie diód | Áno |
| NCV | Áno |
| Živý test | Áno |
| Test zapnutia/vypnutia | Áno |
| Displej | LCD |
| Skutočná RMS hodnota | Áno |
| Samoobnovovacia poistka | Áno |
| Vzorkovacia frekvencia | približne. 3 krát za sekundu |
| Automatické vypnutie | Áno, po 15 min |
| Indikátor nízkeho napätia | Áno |
| Osvetlenie | Áno |
| Úložisko dát | Áno |
| Počet počtov | 5999 |
| Indikátor preťaženia | OL |
| Zdroj | 2x 1,5V AAA batérie |
| Hmotnosť | 340 g (vrátane batérií) |
| Rozmery | 153 x 70 x 53 mm |
