Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Parametre | |
| Farba svetla: | LED |
| Napätie: | AC 100-240 V |
| Rozmery: | 153 x 132 x 27 mm |
| Svetelný tok: | 1600 lm |
| Uhol svietenia: | 100° |
| Výkon: | 20W |
| Parametre | |
| Farba svetla: | LED |
| Napätie: | AC 100-240 V |
| Rozmery: | 115 x 108 x 26 mm |
| Svetelný tok: | 800 lm |
| Uhol svietenia: | 100° |
| Výkon: | 10W |
| Parametre | |
| Farba svetla: | LED |
| Napätie: | AC 100-240 V |
| Rozmery: | 153 x 132 x 27 mm |
| Svetelný tok: | 1600 lm |
| Uhol svietenia: | 110° |
| Výkon: | 20W |
| Parametre | |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Životnosť: | 25 000 hodín |
| Rozmery: | 153 x 132 x 27 mm |
| Svetelný tok: | 1600 lm |
| Uhol svietenia: | 100° |
| Výkon: | 20W |
| Parametre | |
| Farba svetla: | LED |
| Napätie: | AC 100-240 V |
| Rozmery: | 178 x 152 x 28 mm |
| Svetelný tok: | 2400 lm |
| Uhol svietenia: | 100° |
| Výkon: | 30W |
| Parametre | |
| Farba svetla: | LED |
| Napätie: | AC 100-240 V |
| Rozmery: | 178 x 152 x 28 mm |
| Svetelný tok: | 2400 lm |
| Uhol svietenia: | 100° |
| Výkon: | 30W |
| Parametre | |
| Farba svetla: | LED |
| Napätie: | AC 100-240 V |
| Rozmery: | 291 x 240 x 30 mm |
| Svetelný tok: | 8000 lm |
| Uhol svietenia: | 110° |
| Výkon: | 100W |
| Doba svietenia | 50%/5h - 100% /3h |
| Energetický zdroj | 2x Li-ion 7,4V 2200mAh |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 560 Lumen |
| Váha | 600 gr |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 6400K - studena biela |
| LED typ | COB |
| Napätie | 100-265V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 5,5-10W |
| Equivalent (náhrada za) | 71-99W |
| Index podania farieb (CRI) | >70 |
| Sieťový napájací zdroj je súčasťou: | áno |
| Doba svietenia | 50%/5h - 100% /3h |
| Energetický zdroj | 2x Li-ion 7,4V 2200mAh |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 550 Lumen |
| Váha | 600 gr |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | COB |
| Napätie | 100-265V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 5,5-10W |
| Equivalent (náhrada za) | 71-99W |
| Index podania farieb (CRI) | >70 |
| Sieťový napájací zdroj je súčasťou: | áno |
| Doba svietenia | 50%/5h - 100% /3h |
| Energetický zdroj | 2x Li-ion 7,4V 2200mAh |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP65 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1000 Lumen |
| Váha | 1478 gr |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | COB |
| Napätie | 100-265V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 131-199W |
| Index podania farieb (CRI) | >70 |
| Sieťový napájací zdroj je súčasťou: | áno |
| Parametre | |
| Farba svetla: | LED |
| Napätie: | AC 100-240 V |
| Rozmery: | 404 x 322 x 52 mm |
| Svetelný tok: | 12000 lm |
| Uhol svietenia: | 110° |
| Výkon: | 150W |
