Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Parameter | Hodnota |
| Počet LED | 18 |
| Energetická trieda | A++ |
| Stmievateľné | NIE |
| Napätie | DC5V/ 500mA (USB) |
| Farba | čierna |
| EXTRA | RGB podsvietenie |
| Materiál | ABS+PS |
| Svetelný tok (Lumeny) | 250 Lumen |
| Uhol svietenia | 170° |
| Životnosť | 30.000 hodín |
| Váha | 367 gr |
| LED typ | |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000 K |
| Akumulátor | 1200mAh |
| Rozmer | 8,7 x 8,7 x 26,3cm |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Sieťový napájací zdroj je súčasťou: | áno |
| Doba svietenia | 100%/2h - 75%/3h - 50%/4h |
| Príkon (W) | 4W |
| Parameter | Hodnota |
| Počet LED | 18 |
| Energetická trieda | A++ |
| Stmievateľné | NIE |
| Napätie | DC5V/ 500mA (USB) |
| Farba | biela |
| EXTRA | RGB podsvietenie |
| Materiál | ABS+PS |
| Svetelný tok (Lumeny) | 250 Lumen |
| Uhol svietenia | 170° |
| Životnosť | 30.000 hodín |
| Váha | 367 gr |
| LED typ | |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000 K |
| Akumulátor | 1200mAh |
| Rozmer | 8,7 x 8,7 x 26,3cm |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Sieťový napájací zdroj je súčasťou: | áno |
| Doba svietenia | 100%/2h - 75%/3h - 50%/4h |
| Príkon (W) | 4W |
| Doba svietenia | 100%/2h - 75%/3h - 50%/4h |
| Rozmery | Rozmer 90 x 420 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 320 lúmenov |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | DC5V/ 500mA (USB) |
| Stmievateľné | áno |
| Uhol svietenia | 170° |
| Životnosť | 30.000 hodín |
| Príkon (W) | 5 W |
| EXTRA | Kalendar + RGB podsvietenie |
| Farba | čierna |
| Akumulátor | 1200 mAh |
| Materiál | ABS |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Počet LED | 30 |
| Sieťový napájací zdroj je súčasťou: | áno |
| Doba svietenia | 100%/2h - 75%/3h - 50%/4h |
| Rozmery | Rozmer 90 x 420 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 320 lúmenov |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | DC5V/ 500mA (USB) |
| Stmievateľné | áno |
| Uhol svietenia | 170° |
| Životnosť | 30.000 hodín |
| Príkon (W) | 5 W |
| EXTRA | Kalendar + RGB podsvietenie |
| Farba | čierna |
| Akumulátor | 1200 mAh |
| Materiál | ABS |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Počet LED | 30 |
| Sieťový napájací zdroj je súčasťou: | áno |
Posvieťte si viac, kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete!
Stolová lampa je dokonalým pomocníkom na Váš pracovný stôl. Najväčšou výhodou LED stolovej lampy je premiestnovanie podľa potreby. Poskytuje úsporné osvetlenie a vysokú svietivosť. Pomocou stolového svietidla môžete v danej miestnosti vytvoriť diskrétne, odpočinkové osvetlenie. Technológia LED integrovaná v tomto stolovom svietidle je jedinečne vyvinutým riešením. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálne osvetlenie vášho domova. Špecifikácia: Moderná stolná LED lampa, neoslepuje ani nebliká, prijemné svetlo pohodlné pre oči ➢ Dotykový gombík kvôli pohodlnejšiemu ovládaniu ➢ Zbudovaná batéria s veľkou kapacitou ➢ Maximálna doba nabíjania 4hod., doba svietenia 3hod.(minimum) ➢ Nastavenie uhla hlavy v rozsahu 360° ➢ Napájanie cez micro USB 5V/0,5A DC| Parameter | Hodnota |
| Počet LED | 18 |
| Energetická trieda | A++ |
| Stmievateľné | áno |
| Akumulátor | 1200mAh |
| Napätie | DC5V/ 500mA (USB) |
| Farba | biela |
| Rozmery | 138x122x400 mm |
| Materiál | ABS+PS |
| Svetelný tok (Lumeny) | 210 Lumen |
| Príkon (W) | 4W |
| Uhol svietenia | 170° |
| Životnosť | 30.000 hodín |
| Váha | 489 gr |
| LED typ | SMD5730 |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Sieťový napájací zdroj je súčasťou: | áno |
| Doba svietenia | 100%/3h - 10%/6h |
| Parameter | Hodnota |
| Energetická trieda | A++ |
| Stmievateľné | áno |
| Farba | čierna |
| EXTRA | Kalendar + RGB podsvietenie |
| Rozmery | 87x87x263 mm |
| Materiál | ABS+PS |
| Svetelný tok (Lumeny) | 250 Lumen |
| Počet LED | 18 |
| Životnosť | 30.000 hodín |
| Váha | 367 gr |
| LED typ | SMD2835 |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| Akumulátor | 1200mAh |
| Napätie | DC5V/ 500mA (USB) |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Sieťový napájací zdroj je súčasťou: | áno |
| Doba svietenia | 100%/2h - 75%/3h - 50%/4h |
| Príkon (W) | 4W |
| Uhol svietenia | 170° |
| Parameter | Hodnota |
| Energetická trieda | A++ |
| Stmievateľné | áno |
| Farba | biela |
| EXTRA | Kalendar + RGB podsvietenie |
| Rozmery | 87x87x263 mm |
| Materiál | ABS+PS |
| Svetelný tok (Lumeny) | 250 Lumen |
| Počet LED | 18 |
| Životnosť | 30.000 hodín |
| Váha | 367 gr |
| LED typ | SMD2835 |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| Akumulátor | 1200mAh |
| Napätie | DC5V/ 500mA (USB) |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Sieťový napájací zdroj je súčasťou: | áno |
| Doba svietenia | 100%/2h - 75%/3h - 50%/4h |
| Príkon (W) | 4W |
| Uhol svietenia | 170° |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Sieťový napájací zdroj je súčasťou: | áno |
| Doba svietenia | 100%/3h - 10%/6h |
| Príkon (W) | 4W |
| Uhol svietenia | 170° |
| Energetická trieda | A++ |
| Stmievateľné | áno |
| Farba | biela |
| EXTRA | RGB podsvietenie |
| Rozmery | 110x110x465 mm |
| Materiál | ABS+PS |
| Svetelný tok (Lumeny) | 250 Lumen |
| Počet LED | 20 |
| Životnosť | 30.000 hodín |
| Váha | 635 gr |
| LED typ | SMD2835 |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | nastaviteľná (WW-NW-CW) |
| Akumulátor | 1200mAh |
| Napätie | DC5V/ 500mA (USB) |
| Parameter | Hodnota |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Sieťový napájací zdroj je súčasťou: | áno |
| Doba svietenia | 100%/3h - 10%/6h |
| Príkon (W) | 4W |
| Uhol svietenia | 170° |
| Energetická trieda | A++ |
| Stmievateľné | áno |
| Farba | biela |
| EXTRA | Bluetooth-reproduktor |
| Rozmery | 130x130x380 mm |
| Materiál | ABS+PS |
| Svetelný tok (Lumeny) | 250 Lumen |
| Počet LED | 10 |
| Životnosť | 30.000 hodín |
| Váha | 540 gr |
| LED typ | SMD5730 |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| Akumulátor | 1200mAh |
| Napätie | DC5V/ 500mA (USB) |
