Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Výkon: | 15 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 12 hodín |
| Lumeny: | 500 lm |
| Senzor | 3 - 5 metrov |
| Batéria: | vstavaná 150mAh batéria |
| Rozmery: | 14 x 45 CM |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Dosvit: | 50 metrov |
| Výkon: | 10 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 6 hodín |
| Lumeny: | 400 lm |
| Senzor | 3 - 5 metrov |
| Batéria: | Vstavaná 18650 2400mAh |
| Rozmery: | 22,5 x 12,5 x 14 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | Plast |
| Výkon: | 1.5 W |
|---|---|
| Uhol svietenia: | 120 ° |
| Lumeny: | 220 lm |
| Farba svetla: | denná biela |
| Teplota svetla: | 4000 K |
| Rozmery: | 14.5 x 9.6 x 7.9 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | Plast |
| Výkon: | 1.5 W |
|---|---|
| Uhol svietenia: | 120 ° |
| Lumeny: | 220 lm |
| Farba svetla: | denná biela |
| Teplota svetla: | 4000 K |
| Rozmery: | 14.5 x 9.6 x 7.9 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | Plast |
| Výkon: | 4 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 6 hodín |
| Lumeny: | 200 lm |
| Senzor | 3 - 5 metrov |
| Batéria: | Zabudovaná 1500mAh batéria |
| Rozmery: | 17 x 8,5 x 17 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | Plast |
| Výkon: | 25 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 12 hodín |
| Lumeny: | 800 lm |
| Senzor | 3 - 5 metrov |
| Batéria: | vstavaná 300mAh batéria |
| Rozmery: | 15 x 52 CM |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Dosvit: | 50 metrov |
| Výkon: | 15 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 6 hodín |
| Lumeny: | 600 lm |
| Senzor | 3 - 5 metrov |
| Batéria: | Vstavaná 18650 2400mAh |
| Rozmery: | 28,5 x 9,0 x 13 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | Plast |
| Ďialkové ovládanie: | áno |
|---|---|
| Svietivosť: | výrobca neudáva |
| pohybový senzor: | áno |
| Senzor | 3 - 5 metrov |
| Batéria: | Vstavaná |
| Rozmery: | na obrázku |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Materiál: | Plast |
| Výkon: | 15 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 6 hodín |
| Lumeny: | 600 lm |
| Senzor | 3 - 5 metrov |
| Batéria: | Vstavaná 2400mAh |
| Rozmery: | 28,5 x 9 x 13cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | Plast |
