Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Výkon: | 1 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 8 hodín |
| Lumeny: | 30 lm |
| Použitie | exteriér |
| Batéria: | Li-polymer 600mAh |
| Rozmery: | 12 x 8,6 x 7,5 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP54 |
| Materiál: | Plast |
| Zdroj energie: | 5.5V, 60 mA solárny panel |
| Uhol detekcie senzoru: | 120° |
| Vzdialenosť detekcie senzoru: | 3 - 5 m |
| Výkon: | 3 W |
| Svietivosť: | 120 Lumen |
| Zdroj energie: | Zabudovaný 1200 mAh 3.7V Li-ion akkumulátor |
| Zdroj svetla: | Studený biely COB LED |
| Doba nabíjania: | 4 - 6 hodín |
| Trieda ochrany: | IP55 |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 135 g |
| Celkový rozmer: | 95 x 123 x 48 mm |
| Montážna výška: | > 2 m |
| Pripevnenie: | 1 ks skrutka |
| Výkon: | 0,1 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 8 hodín |
| Lumeny: | 7 lm |
| Použitie | pod strechou |
| Akumulátor: | AAA Ni-Cd |
| Rozmery: | 12 x 9 x 5 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Materiál: | Plast |
| Výkon: | 2 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 6 hodín |
| Lumeny: | 200 lm |
| Dosvit | 10 metrov |
| Teplota svetla: | Denná biela, 4000 K |
| Rozmery: | 9,5 x 12,3 x 4,4 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | Plast |
| Napájanie: | 5.5V, 320 mA solárny panel |
| Uhol detekcie senzoru: | 120° |
| Vzdialenosť detekcie senzoru: | 3 m |
| Výkon: | 5 W |
| Svietivosť: | 300 Lumen |
| Zdroj energie: | Zabudovaný 2400 mAh 3.7V Li-ion akkumulátor |
| Zdroj svetla: | Studený biely COB LED |
| Doba nabíjania: | 4 - 6 hodín |
| Trieda ochrany: | IP65 |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 240 g |
| Celkový rozmer: | 195 x 120 x 45 mm |
| Montážna výška: | > 2 m |
| Pripevnenie: | 2 ks skrutky |
| Výkon: | 1 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 8 hodín |
| Lumeny: | 148 lm |
| Použitie | pod strechou |
| Batéria: | Li-Ion 18650 1200mAh |
| Rozmery: | 14 x 14 x 6 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Materiál: | Plast |
| Výkon: | 4 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 6 hodín |
| Lumeny: | 50 lm |
| Dosvit | 10 metrov |
| Teplota svetla: | Denná biela, 4000 K |
| Rozmery: | 19,5 x 12,0 x 4,4 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | Plast |
| Výkon: | 5 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 6 hodín |
| Lumeny: | 500 lm |
| Senzor | 3 - 5 metrov |
| Batéria: | Zabudovaná 18650 2400mAh batéria |
| Rozmery: | 23 x 10 x 2,5 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | Plast |
| Výkon: | 5 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 6 hodín |
| Lumeny: | 500 lm |
| Senzor | 3 - 5 metrov |
| Batéria: | vstavaná 18650 7200mAh batéria |
| Rozmery: | 26 x 12 x 3,8 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | Plast |
| LED | 32x SMD2835 |
|---|---|
| Svetelný tok | 200 lm |
| Kapacita batérie | 3,7V/1200mAh |
| Materiál | PC + ABS |
| Solárny panel | DC 5,5V/0,5W |
| Teplota Farba | 6500 K, Studená biela |
| Senzory | pohyb, súmrak |
| Rozsah pohybu | 8 m |
| Vodotesný systém | IP64 |
| Teplota okolia | 0 ~ 45 ℃ |
| Veľkosť | 133 x 110 x 50 mm |
| Výrobca | Superfire |
|---|---|
| Model | FF13-C |
| Moc | 22 W |
| Úroveň jasu | 300 lm |
| Kapacita batérie | 2400 mAh/3,7V (18650 x 2) |
| Prevádzkový čas | až 12 hodín |
| Doba nabíjania | až 6 hodín |
| Vodeodolný | IP54 |
| Solárny panel | 6V/1,6W |
| Pracovná teplota | od -10 °C do 40 °C |
| Rozmery | 260 x 100 x 140 mm |
| Materiál | ABS |
| Hmotnosť | približne 430 g |
| Výkon: | 5 W |
|---|---|
| Doba svietenia: | 6 hodín |
| Lumeny: | 500 lm |
| Senzor | 3 - 5 metrov |
| Batéria: | vstavaná 18650 7200mAh batéria |
| Rozmery: | 26 x 12 x 3,8 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | Plast |
