Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Rozmery | 330x100 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1600 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD5730 |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 20.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 110W |
| Rozmery | 330x100 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1200 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD5730 |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 20.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 110W |
| Rozmery | 330x100 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1200 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD5730 |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 20.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 110W |
| Rozmery | 330x105 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1600 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 104W |
| Rozmery | 348x62 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1600 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 104W |
| Rozmery | 330x100 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1600 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD5730 |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 20.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 110W |
| Rozmery | 330x100 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1200 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD5730 |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 20.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 110W |
| Rozmery | 330x100 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1600 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD5730 |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 20.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 104W |
| Rozmery | 348x66 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1600 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 18 W |
| Equivalent (náhrada za) | 104W |
| Rozmery | 330x68 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1600 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 104W |
| Rozmery | 325x65mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1080 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 76W |
| Rozmery | 325x65mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1080 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 76W |
| Rozmery | 330x68 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1600 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 94W |
| Rozmery | 410x70 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 2100 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 24W |
| Equivalent (náhrada za) | 131W |
| Rozmery | 330x100 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1600 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 15,5-20W |
| Equivalent (náhrada za) | 104W |
| Rozmery | 330x95 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1600 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 18 W |
| Equivalent (náhrada za) | 104W |
| Rozmery | 380x110 mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP44 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 2100 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 24W |
| Equivalent (náhrada za) | 131W |
| Rozmery | 430x90mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 2100 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 20,5-40W |
| Equivalent (náhrada za) | 131W |
| Rozmery | 430x90mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 2100 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K - neutrálna biela (NW) |
| LED typ | SMD |
| Napätie | AC220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Štartovacia doba | 0 sec (okamžité žiarivé svetlo) |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 20,5-40W |
| Equivalent (náhrada za) | 131W |
| Rozmery | 200x40mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 2310 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 33W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 200x40mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 2310 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 33W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
