Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Rozmery | 530x45mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 5900 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000-6400K |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 83W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Equivalent (náhrada za) | 492W |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 500x55mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 9380 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 134W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 500x55mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 9240 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 132W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 480x73mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 8750Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 125W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Equivalent (náhrada za) | 465W |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
