Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Rozmery | 200x40mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 2310 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 33W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 200x40mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 2240 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 32W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 200x40mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 2240 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 32W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 225x40mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 2310 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 33W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 200x55mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 1680 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 24W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
Stropné LED svietidlo v tvare mesiaca
Dekoratívne stropné LED svietidlo v tvare mesiaca vytvorí príjemnú atmosféru v každej miestnosti. Jemný dizajn so zabudovanou LED technológiou poskytuje úsporné a rovnomerné osvetlenie. Svietidlo je ideálne do detskej izby, spálne alebo obývačky, kde dodá interiéru originálny a útulný vzhľad.
| Rozmery | 550x55mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 5450 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000-6400K |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 80W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Equivalent (náhrada za) | 508W |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Počet LED | 530 |
| Rozmery | 500x55mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 7000 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000-6400K |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 100W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Equivalent (náhrada za) | 500W |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Počet LED | 720 |
| Rozmery | 405x73mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 5450 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000-6400K |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 80W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Použitie | strop |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Počet LED | 560 |
| Rozmery | 520x55mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 6150 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 90W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Počet LED | 630 |
| Rozmery | 530x45mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 7300 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000-6400K |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 92W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Equivalent (náhrada za) | 608W |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 500x45mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 5300 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000-6400K |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 84W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Equivalent (náhrada za) | 442W |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 550x55mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 5180 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 74W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 520x66mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 7500 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000-6400K |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 92W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Equivalent (náhrada za) | 625W |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 500x55mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 6100 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000-6400K |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 76W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Equivalent (náhrada za) | 508W |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Počet LED | 560 |
| Rozmery | 550x45mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 5700 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000-6400K |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 73W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Equivalent (náhrada za) | 475W |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 480x55mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 7840 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 112W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 480x65mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 5085 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 113W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Equivalent (náhrada za) | 281W |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 480x65mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 5225 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 95W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Equivalent (náhrada za) | 288W |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 480x65mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 7440 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 220-240V |
| Stmievateľné | áno |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 124W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Equivalent (náhrada za) | 399W |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 500x73mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 6370 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 91W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 485x65mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 5650 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 4000K CCT |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 220-240V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 113W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
| Rozmery | 530x45mm |
| Stupeň ochrany - IP krytie | IP20 |
| Svetelný tok (Lumeny) | 5900 Lumen |
| Energetická trieda | A+ |
| Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin | 3000-6400K |
| LED typ | SMD2835 |
| Napätie | 230V |
| Stmievateľné | nie |
| Uhol svietenia | 120° |
| Životnosť | 25.000 hodín |
| Príkon (W) | 83W |
| Farba | biela |
| Technológia | LED |
| Materiál | akryl + kov |
| Equivalent (náhrada za) | 492W |
| Index podania farieb (CRI) | >80 |
