Žiadne produkty v košíku.
Vrátiť sa Do Obchodu| Výkon: | 6.8 W |
|---|---|
| Uhol svietenia: | 120 ° |
| Lumeny: | 800 lm |
| Farba svetla: | denná biela |
| Teplota svetla: | 4000 K |
| Rozmery: | 27,0 x 22,1 x 10,9 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | Plast |
| Výkon: | 6.8 W |
|---|---|
| Uhol svietenia: | 120 ° |
| Lumeny: | 800 lm |
| Farba svetla: | denná biela |
| Teplota svetla: | 4000 K |
| Rozmery: | 27,0 x 22,1 x 10,9 cm |
| Kategória: | Solárne svietidlá |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | Plast |
